Prožijte lásku, vášeň i dobrodružství s románem

KRÁLOVSKÉ INTRIKY

Emma Riedová audiokniha

Zemanská dcerka jako špionka

ve službách Jana Lucemburského?

Ponořte se do historického románu Královské intriky, který Vás přenese do bouřlivého středověku. Mladá svéhlavá Živa postupně proniká do nebezpečného prostředí těch nejurozenějších a musí čelit intrikám, zradě i nenávisti. Poznává ale i vášnivou lásku.

 

Hlavními ingrediencemi bestselleru Královské intriky jsou napětí, romantika a špetka erotiky.

 

Ukázka na YouTube:

Královské intriky recenze

Audiokniha: 329,- Kč

E-book: 150,- Kč

 

 

Chci si stáhnout delší ukázku! ⬇️

 

Živin příběh je vyprávěn pěti různými muži, do jejichž životů nejvíce zasáhla: jejími přáteli, nepřáteli, milenci   i samotným králem.

Účinkují:

Václav Šanda, Štěpán Coufal, Dan Kranich, Milan Ligač a Michal Pazderka.

Délka: 17h 55 min.

Formát: mp3 (50 souborů, zip 1,2 GB; celkem 1,52 GB)

Hudba: Flavio Morgade

Audiokniha za 329,- Kč

E-book za 150,- Kč

 

 

Václav Šanda (Adam)

 

herec Václav Šanda
 
Herci Dan Kranich, Štěpán Coufal, Michal Pazderka a Milan Ligač
dan_kranich_štěpán_coufal_michal_pazderka_milan_ligač

 

O čem jsou Královské intriky?

 

Živa a její nevlastní bratr Adam, vychovaní bylinkářkou Radslavou k odvaze, vynalézavosti i soucitu, přicházejí do služby na hrad Kožlí. Na Kožlí společně čelí nejen krutosti místního pána, ale i vlastním zmateným citům a vášním.

 

Během válečných let po vymření Přemyslovců se zapletou do sporů o český trůn a jsou nejednou nuceni bojovat o holý život. Živina spletitá cesta ji spojí s novým královským rodem, s Lucemburky, a zavede ji až do daleké Neapole.

 

Ve chvíli, kdy se Živa po mnoha strastech osudu snaží začít nový život, je náhle obviněna z vraždy. Podaří se jí vyváznout i z této zkoušky?

 
 
 
 

Ohlasy čtenářů:

Královské intriky recenze
Královské intriky kniha
Královské intriky román
Královské intriky

✨Proč je audiokniha Královské intriky tak levná?

 

❤️ Protože ji kupujete přímo od autorky, bez vydavatele, distributora a obchodníka.

 

 

 

Chcete si bestseller Královské intriky raději přečíst?

 

Stáhněte si ho jako elektronickou knihu (PDF, MOBI nebo ePUB).

Cena:

150,- Kč samostatně 

 

 

 

O mně

Jsem autorka historických románů Emma Riedová. Královské intriky jsou mou srdcovou záležitostí. Poprvé vyšly v r. 2015 v Knižním klubu, toto vydání je ale už několik let beznadějně vyprodané. Proto jsem spolu se skvělými herci a zvukaři připravila vydání Královských intrik jako audioknihy a e-booku.

 

Napsala jsem také historický román Pařížské rekviem (Knižní klub, 2016) a soubor detektivek Suďte spravedlivě (Brána, 2022).

 

Vystudovala jsem práva a dějiny umění a hluboce se zajímám o historii, zejména o každodenní život ve středověku. Ve svých knihách chci živě a přiléhavě vykreslit prostředí, v němž žili naši předci, a zároveň vyprávět napínavé příběhy, které nebudete chtít odložit.

Můj život je plný rozporů. Na jednu stranu mě živí právo, které vyžaduje přesnou a praktickou mysl, na druhou stranu jsem snílek, který často pobývá ve smyšleném světě. Ráda v knihách odhaluji skrytá tajemství a totéž dopřávám svým čtenářům. 

 

Píšu knihy, které bych sama ráda četla – s propracovanými zápletkami a plné vášní, knihy s pestrým historickým pozadím i zamyšlením nad lidskou povahou.

 

Vaše Emma