Audiokniha Královské intriky - úvodní příběh ZDARMA

Audiokniha zdarma Královské intriky

 

Chcete si poslechnout příběh, který Vás pohltí?

 

❤️ Stáhněte si ZDARMA úvodní příběh Adama a Živy z bestselleru Královské intriky.

 

✨ Vydejte se do dávné minulosti a prožijte s hlavními hrdiny lásku, bolest i naději.

 

✨ Ponořte se do příběhu plného tajemství, nástrah, ale i odvahy a odhodlání.

 

Živa a její nevlastní bratr Adam, vychovaní bylinkářkou Radslavou, přicházejí do služby na hrad Kožlí, kde společně čelí nejen krutosti místního pána, ale i vlastním zmateným citům a vášním.

 

Audiokniha, elektronická kniha nebo obojí? Je to na Vás!

 

Úvodní příběh románu Královské intriky má délku 1h 15min (audiokniha) nebo 34 stran (e-book). Zaposlouchejte se do sametových hlasů herců Václava Šandy (vypravěč Adam) a Štěpána Coufala (vypravěč Ctibor).

Recenze

Královské intriky recenze
Královské intriky kniha

Chcete si úvodní příběh z bestselleru Královské intriky raději přečíst?

 

Stáhněte si ho ZDARMA jako PDF, MOBI nebo ePUB (34 stran).


O knize Královské intriky

 

Emma Riedová

Nechte se vtáhnout do příběhu plného tajemství, lásky, vášně i zrady v audioverzi či elektronické verzi úspěšného románu Královské intriky. Kniha se odehrává v bouřlivé době začátku 14. století  a sleduje osudy mladé odvážné dívky, jež se stane špionkou ve službách Jana Lucemburského. Její příběh je vyprávěn pěti různými muži, do jejichž životů nejvíce zasáhla: jejími přáteli, nepřáteli, milenci i samotným králem.

Role vypravěčů se v audioknize ujali výborní čeští herci: Václav Šanda, Štěpán Coufal, Dan Kranich, Milan Ligač            a Michal Pazderka.

Těšte se na více než 17 hodin napínavého romantického příběhu, rozděleného do 50 souborů mp3 nebo na 450 stran čtení.

Audiokniha: 329,- Kč

E-book: 150,- Kč

Audiokniha + e-book: 329,- Kč

 

 

nejlepší audiokniha

O mně

Jsem autorka historických románů Emma Riedová a Královské intriky jsou mou srdcovou záležitostí. Poprvé vyšly v r. 2015 v Knižním klubu, toto vydání je ale už několik let beznadějně vyprodané. Proto jsem spolu se skvělými herci a zvukaři připravila vydání Královských intrik jako audioknihy a e-booku.

 

Napsala jsem také historický román Pařížské rekviem (Knižní klub, 2016) a soubor detektivek Suďte spravedlivě (Brána, 2022).

 

Vystudovala jsem práva a dějiny umění a hluboce se zajímám o historii, zejména o každodenní život ve středověku. Ve svých knihách chci živě a přiléhavě vykreslit prostředí, v němž žili naši předci, a zároveň vyprávět napínavé příběhy, které nebudete chtít odložit.

 

Můj život je plný rozporů. Na jednu stranu mě živí právo, které vyžaduje přesnou a praktickou mysl, na druhou stranu jsem snílek, který často pobývá ve smyšleném světě. Ráda v knihách odhaluji skrytá tajemství a totéž dopřávám svým čtenářům.  Píšu knihy, které bych sama ráda četla – s propracovanými zápletkami a plné vášní, knihy s pestrým historickým pozadím i zamyšlením nad lidskou povahou.

 

Vaše Emma